Een Blauwtje Lopen
https://welkomingouda.nl/evenementen/blue-monday-run
Loop je ook mee voor t Goude doel - MIND
Op wat ze zeggen de meeste depressieve dag van t jaar 20 Januari en Blue Monday wordt genoemd ( wat natuurlijk onzin is :) )kun je mee lopen of rennen voor meer aandacht voor psychische kwetsbaarheid.
Vanaf de Markt om 17.00
Doelen van het evenement zijn onder meer: meer begrip voor mensen met somberheid en depressie; donaties ophalen voor de hulplijn van MIND Korrelatie (waar je gratis en anoniem wordt geholpen als je psychische klachten hebt of als iemand in jouw omgeving die heeft); en het verbeteren van je eigen fysieke en mentale gezondheid door in de buitenlucht te bewegen. "Kortom, loop of rol mee met het meest positieve loop- en wandelevenement van het jaar!”
De (gezamenlijke) start is die dag om 17 uur vanaf het stadhuis op de Markt. Iets later deelnemen, bijvoorbeeld na het dagelijkse werk, kan ook. Langs een afgezette route kunnen deelnemers kiezen voor verschillende afstanden. De langste is 5 kilometer. Er is geen sprake van een wedstrijd. In beweging en samenkomen staan voorop. Na afloop is er gelegenheid om op te warmen en informatie op te doen bij verschillende kraampjes op sportief en sociaal gebied.
Leuk om je daar te zien!
opgeven kan hier : https://www.epicruns.nl/bluemondayrun/